Sierpecki Informator Ślubny Sierpecki Informator Ślubny
  ;

Wybór zespołu muzycznego to naprawdę trudna sprawa. Każdy prezentuje inną muzykę, inne upodobania i repertuar. Musisz się postarać, abyś Ty i Twoi goście czuli się przy tej muzyce jak najlepiej.

Minęły już czasy kiedy muzykanci na każdym weselu spadali ze sceny z nadmiaru wódki weselnej. Z roku na rok przybywa kultury na weselach. Poziom muzyczny zespołów stale rośnie. Coraz więcej kapel nagrywa swoje utwory na CD. Jest duża konkurencja. Dlatego coraz trudniej wybrać tą najlepszą dla siebie. Oprócz samej muzyki, ważne jest również odpowiednie podejście do gości, długość przerw, prowadzenie. Najważniejszy jest jednak skład gosci qweselnych. Jeśli w miażdżącej większości będzie to młodzież, możesz zafundować sobie zespół rockowy. Gdy jednak towarzystwo będzie "mieszane", możesz sobie pozwolić tylko na odrobinę ekstrawagancji. Muzyka musi być "wypośrodkowana" - trochę weselnych szlagierów, znacznie więcej nowości. Gwarantuję, i tak zawsze ktoś będzie niezadowolony, ale większość na pewno dobrze będzie się bawić. Pamiętaj, zastanów się nad tym odrobinę wcześniej, bo Ci, którzy grają najlepiej, zarezerwowane terminy mają już bardzo odległe - po prostu "kto pierwszy ten lepszy".
Można wybrać "prezentera-wodzirej" który odtwarza muzykę z płyt CD, czasami też przygrywa na instrumencie. Najważniejsza jest osobowość prezentera, jego intuicja, kultura osobista no i w ogóle chęć do życia. Widziałem sytuacje gdy prezenter witał gości skocznym marszem weselnym i robił taką zadymę, że już na początku robi się ciepła przyjazna atmosfera. Dobry prezenter nie przeszkadza dobrej muzyce, nie dyskutuje z wokalistą w czasie trwania utworu, nie dogaduje mu i nie wypełnia swoim aksamitnym głosem wszystkich wstawek instrumentalnych. Musi mieć dobrą dykcję i naprawdę coś do powiedzenia. Najważniejsze kosztuje zwykle dużo taniej niż zespół, które również puszczają muzykę z pleybeku.


Sierpecke zespoły muzyczne

 • "Galaxis" Tel.(024) 276 52 06 lub 603 168 401
 • "Limers" Tel. 601 886 769
 • "Lexus" Tel 507-192-638.
 • "Manders" Tel. 692 699 446
 • "Optimus" Tel.
 • "Polaris" Tel. 609 193 181
 • DJ Sławek Wysocki 502 137 537
 • "Efetk" tel. 696421945


  Zalecana rozdzielczość ekranu 800x600 Aktualizacja 21.12.2009r.
  Stronę opracował: © Piotr Podlaski na podstawie innych stron internetowych, książki telefonicznej i znanych osobiście firm.
  Jeśli chcesz dodać firmę, lub informację napisz do mnie.


 • Strona głównaInformator Ślubny Video filmowanie Napisz do mnie